Немає дії без рішення діяти. І немає рішення діяти без розгляду варіантів дій. Але варіанти мають бути представлені. Уявити. Вирішувати. Діяти. Гаразд, як німці переконують?
об’єктивність
З німецької точки зору, предмет презентації розглядається як фактична тема, яка має бути представлена або обговорена як конкретна проблема чи проблема. Людина є перш за все об’єктивною, коли чітко відокремлює себе та свої конкретні інтереси як доповідача від предмета. Аргументи повинні говорити самі за себе.
компетентності
Виявлення, аналіз і вирішення складних проблем є основною компетенцією німців. Якщо вони хочуть свідомо переконати, німці зосереджуються майже виключно на проблемах. Вирішення проблем – справжній шлях до успіху.
систематичність
Німецькому мисленню властива системність. Складність розуміється лише тоді, коли розумієш, як окремі частини пов’язані та взаємодіють одна з одною. І навпаки, окрема частина може бути повністю зрозуміла, лише якщо зрозуміла її роль у системі. Німці використовують теорії та моделі, щоб зрозуміти складність.
реальність
Аналітичні здібності без зв’язку з реальністю не цінуються в жодній економічній культурі. Німецькі слухачі очікують пояснення, чому тема презентації стала такою, якою вона стала. Сучасний контекст тісно пов’язаний з минулим. Без розуміння минулого неможливо повністю зрозуміти сьогодення. Це заважає мати чіткий погляд на майбутнє.
Інформувати проти продавати
Для німців переконувати означає перш за все переконливо інформувати. Мета полягає в тому, щоб використати компетентну презентацію, щоб дати можливість аудиторії отримати добре поінформоване уявлення про ситуацію або допомогти їй отримати таке розуміння. Презентація повинна супроводжувати присутніх. Не варто хвалити висновок чи результат.